Apie mus

Esame ambicinga, iššūkius mėgstanti, maistą mylinti komanda. Savo srityje esame ne naujokai, todėl galime garantuoti laiko patikrintą kokybę ir skonį, kuriuos, esame įsitikinę, pamėgsite ir Jūs. Mūsų nuomone, kokybiško maisto paslaptis yra ne tik slapta receptūra ar ilgaamžė patirtis, tačiau ir specifinė įranga maistui gaminti, kurią mūsų kepėjai išsirinko po ilgų bandymų ir „prikepusių blynų“. Ši įranga, suderinta su natūraliais aukščiausios klasės produktais ir mūsų kepėjų meistriškumu ir sudaro Eldorado Vaišių gaminių skonį, kuris spėjo užsitarnauti gerą vardą ir garsina mūsų kuklią kepyklėlę Vilniaus mieste.

Eldorado Vaišių komanda pasirūpins Jūsų šventės ar renginio aprūpinimu maistu - tortais, pyragais, keksais, vieno kasnio sumuštinukais ir kitais gaminiais, kuriuos suderinsime pagal Jūsų norus! Taip pat tiekiame maistą įmonėms, atvežame pietus Jūsų nurodytu adresu, pasirašome ilgalaikio tiekimo sutartis.

Visi produktai nurodyti mūsų meniu yra pavyzdiniai, tai reiškia, kad skonis, ingridientai ir dekoracijos yra apribotos tik Jūsų norų ir fantazijos. Tad laukiame Jūsų skambučių ar laiškų.

 

                                               Saldžių akimirkų!